výlety ke kapličkám

Výlety ke kapličkám naší farnosti se budou konat pravidelně každou 3. neděli v měsíci v odpoledních hodinách. Sraz by byl vždy u kostela, výlet byl vždy navržen jedním z členů FR, ten si trasu naplánuje a povede ji. Bližší informace budou vždy vyhlášeny předem. Trasa by měla být vhodná i pro rodiny s dětmi.

1. Výlet ke kapličkám v Jezerném 19.3.- přes Medvědí, Soláň do Jezerného. Vedené Milenou Mikulovou. Sraz ve 14.hod
  2. Výlet v neděli Božího Milosrdenství ke kapličce na Člověčím 16.4., vedené Otcem Františkem. Sraz 13:45 u kostela.
  3. Výlet na Benešky ke kapličce na Janíčkovém 21.5., vedené Míšou a Petrem Koňaříkovými. Sraz ve 14hodin u kostela.
  4. Výlet ke kapličce v Tisňavách přes Bukurišku 25.6., vedení se ujme pan Bolf.