Farní evangelizační buňky

Farní evangelizační buňka – (pod názvem) Paprsek – setkávání probíhá každou druhou neděli v 18.00h v pastoračním centru po dobu školního roku, (náplní jsou modlitby, sdílení, prosby na konkrétní úmysly, katecheze a různé). V dnešní době máme cca 15 členů a bude docházet k jejímu dělení. Buňka by měla být živé rostoucí společenství.

Více o FEB naleznete zde: https://www.evangelizacnibunky.cz/


Dělení farní evangelizační buňky PAPRSEK

Hromniční neděle 2.2.2020 nazývána také jako – setkání, byla v naší farnosti výjimečná.

O tuto událost se postarali členové farní evangelizační buňky Paprsek, dále jen FEB, která dozrála k tzv. “dělení“. K této slavnostní události došlo na konci hrubé mše svaté, kdy s pověřením otce Kamila i otce Františka uvedl toto dělení Milan Volf, koordinátor FEB z Rožnova pod Radhoštěm.

Buňku Paprsek navštěvuje v současné době 17 členů. Bylo již potřeba, aby se buňka rozdělila, a tím plnila svou hlavní funkci a tou je možnost přijímat další členy z farnosti i okolí.

Vážíme si podpory z řad farníků, ale i členů buněk z Rožnova i Hovězí, kteří nás osobně přijeli povzbudit a společně se duchovně poveselit.

Pane žehnej Tvé rostoucí dílo.

Více o FEB naleznete zde: https://www.evangelizacnibunky.cz/


PŘEKVAPENÍ