Tříkrálová sbírka 3.-24. ledna 2021

 Z výtěžku sbírky chceme podpořit hlavně provoz Domu pokojného stáří. V „domečku“ bydlí senioři, kteří vyžadují náročnou péči. Našim cílem je zpříjemnit seniorům závěr jejich života, protože mezi přežitím a prožitím je velký rozdíl. Také část výtěžku poputuje k rodinám, které se dostanou do problematických situací, jako je nemoc nebo nepředvídatelná událost.

https://www.nhrozenkov.charita.cz/jine-aktivity/trikralova-sbirka/trikralova-sbirka-2021/

KLASICKÁ KOLEDA SE V TÉTO SITUACI NEUSKUTEČNÍ.

 Jak můžete přispět v obci VELKÉ KARLOVICE?

  • V neděli v kostele vždy před a po Mši svaté.
  • V informačním centru Velké Karlovice
  • Na obecním úřadě v úředních hodinách
  • V knihovně

 ONLINE (přes internet)

  • Prostřednictvím “ONLINE KASIČKY“ na hlavní stránce https://www.trikralovasbirka.cz/, nebo odkazem na webu Charity Nový Hrozenkov (při zadání PSČ jako variabilní symbol, dojde k identifikaci a dar poputuje do té Charity, pod kterou daná obec spadá)
  • pomocí DMS KOLEDA 30, 60 nebo 90 na číslo 87 777 (tímto podpoříte Tříkrálovou sbírku jako celek)

Samozřejmě o požehnání domu Vás nechceme ochudit. Proto v tomto období budou vybraní vedoucí obcházet Vaše domy, nadepisovat nad dveře K+M+B 2021 a tím přinášet požehnání.

Děkujeme za Vaši pomoc i v této nelehké době.